| Detectiebanden | 100 MHz – 8000 MHz |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥1 km |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤5° |
| Identificeer type | OFDM |
| Werktemperatuur | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Enkele verpakkingsgrootte | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Detectiebanden | 9,84–15 GHz |
| Werktemperatuur | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Enkele verpakkingsgrootte | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Detectiebanden | 9,84–15 GHz |
| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 3 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 5 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Detectiefrequentieband | X-band |
|---|---|
| Detectiebereik | ≥ 3 km (typisch doel: DJI Phantom 4, RCS=0,01 m²) |
| Minimale detecteerbare snelheid | 1m/s |
| Blinde zone op korte afstand | ≤ 150 m |
| Detectiebereik | 1015km |
|---|---|
| Detectiebanden | X-banden |
| Opsporingsdekking | 360° |
| Doelcapaciteit | ≥500 eenheden |