| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Schermgrootte | 3.5 |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Gewicht | 3.5 kg |
| naam | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Bereik | 23km |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Plastic |
| Interferentiebandbreker | 900MGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Interferentiewaaier | 1-2 km |
| werkduur | ≥ 1 uur |