| werkduur | ≥ 1 uur |
|---|---|
| Energieverbruik | ≤30W |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Interferentieradius | 12km |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Defensieve inmenging | 2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5" |
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Interferentieradius | 12km |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Draagbare Fpv-signaaldetector met 3 km bereik Koffer met volledige banden Detector kan de richting v |
|---|---|
| Detectiebanden | 900 MHz, 1.2 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Detectie Qty | ≥ 20 drones |
| Grootte | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
| Werktijd | 4 uur |