Het F8 Ultra-Wideband Draagbare Drone Detectieapparaat is ontworpen met een superheterodyne architectuur, waardoor nauwkeurige detectie mogelijk is over het 100 MHz–8 GHz frequentiespectrum. Het is in staat om HD digitale video transmissiesignalen te identificeren op basis van OFDM-technologie die wordt gebruikt door mainstream dronemerken zoals DJI en Autel, evenals analoge video transmissiesignalen die worden gebruikt door diverse doe-het-zelf FPV race drones.
Uitgerust met een dual-antenne hardwareconfiguratie en multi-channel parallelle scant technologie, biedt het systeem verschillende belangrijke voordelen, waaronder een snelle detectierespons, hoge detectiegevoeligheid, een uitgebreid effectief detectiebereik, lage vals-alarmpercentages bij signaalidentificatie, sterke systeem schaalbaarheid en efficiënte, gebruiksvriendelijke bediening.
| Ontvangst Frequentiebereik | 100 MHz – 8000 MHz |
| Video Opname | Analoge video transmissie opname binnen 100 MHz – 8000 MHz |
| Signaal Identificatie | OFDM HD digitale video transmissiesignalen; FPV race drone FM analoge videosignalen |
| Detectiebereik | Tot 1 km (Detectieafstand kan variëren afhankelijk van frequentieband en drone transmissievermogen) |
| Alarm Methoden | Videoscherm, geluids- en visuele alarmen |
| Log Registratie | Ondersteunt opslagkaart logging |
| Upgrade & Data Export Interface | Speciale magnetische verbindingskabel |
| Voeding | Verwijderbare lithiumbatterij (Type-C opladen) |
| Batterijduur | 2900 mAh, ongeveer 7 uur (enkele batterij) |
| Gewicht | Ca. 580 g (inclusief één batterij) |
| SN | Component Naam | Legenda | Functie Beschrijving |
|---|---|---|---|
| 1 | Hoofd display scherm | Toont drone detectie-informatie (frequentieband, signaalsterkte), portofoon kanaal, tijd en datum. | |
| 2 | Aan/uit knop | Houd 3 seconden ingedrukt om in te schakelen; houd 5 seconden ingedrukt om uit te schakelen. | |
| 3 | Omhoog/Omlaag knoppen | Pas het volume van de portofoon ontvanger aan; schakel weergavekanalen in detectiemodus. | |
| 4 | Links/Rechts knoppen | Gebruik de linker en rechter knoppen om te wisselen tussen andere opties in de menumodus. | |
| 5 | Menu knop | In probe modus, kort + gaat naar menumodus | |
| 6 | Terug knop | druk om terug te keren naar het vorige scherm | |
| 7 | Enter knop | druk om de selectie te bevestigen. |