| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Modelnr. | Hobit SP4 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Gewicht | 25 kg |
| Jamming frequentie | 800-900MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Jammerbereik | 3 km |
| naam | Polaris Hobit Station 10 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz 6 GHz |
| Grootte | Diameter 400 mm, hoogte 410 mm |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Gewicht | 8 kg |
| naam | Polaris Hobit j2 |
|---|---|
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Levensduur van de batterij | 1h |
| Jammerband | 433 MHz, 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| naam | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| UAV Detection Bands | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Stortingsbereik | ≥ 2 km |
| Detectieradius | 10 km |
|---|---|
| FPV-detectiebereik | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 18 kg |
| Drone model bibliotheek | ≥400 |
| Jammerfrequentiebanden | 433 MHz, 900 MHz, 1.2 GHz, 1.4 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Jamming frequentie | 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Jammerbereik | 3 km |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 18 kg |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Opsporingshoogte | 0500m |