| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Grootte | 81 mm*75 mm*265 mm |
| Kleur | Wit |
| Frequenties | 2.4 GHz en 5.8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Grootte | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Gewicht | 530g |
| Kleur | zilverzwart |
| naam | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Hoek detecteren | 360° |
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Kleur | Grijs/wit |
| Het blokkeren | Volle band |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectiehoek | 360 graden |
| Detecteringspercentage | ≥ 99,9% |
| Frequentieband | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Uiterlijk | Aluminiumlegering |
| Alarm | Stem+Vibratie |
| Grootte | 81 mm*78 mm*262 mm |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Polaris Hobit Station 1 |
|---|---|
| Bereik | 10 km |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Kan zijn customzied |
| Ontdek wijze | Passiviteit |
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Ondersteuningsvliegtuig | DJI Drone Modellen |
| SDK | steun |