| Bandbreedte van het detectiespectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| De laagste detectiehoogte | ≤ 0 meter |
| Vervoermethode | op een voertuig gemonteerd |
| Detectiebereik | 5km |
| Hoek | 360 ° |
| naam | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Hoek | 360 ° |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| naam | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| fpv-verstoring | 300Mhz-6.2Ghz (kan aangepast worden) |
| Kracht | ≤200W |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Beschermingsgraad | ¢ IP65 |
| naam | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Kracht | ≤200W |
| J/C-ratio | 20:1 |
| Bereik | 1,5 km |
| fpv-verstoring | 300Mhz-6.2Ghz (kan aangepast worden) |
| naam | Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Bandbreedte van het detectiespectrum | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
| Vluchtverloop | Kan worden opgespoord |
| Precieze herkenning | - 400 verschillende UAV-modellen |
| Opsporingshoek | 360 graden |
| Detectiebandbreedte | Aanpasbaar vanaf 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Detectiebereik | 360 ° |
| Stabiliteit | Voorschot |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Opsporingstarief | ¢ 99,9% |
| werkduur | ≥ 1 uur |
|---|---|
| Energieverbruik | ≤30W |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Interferentieradius | 12km |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |