| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebereik | 10 km |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Frequentiebanden | 2.4 GHz en 5.8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Kleur | Chassis in zilveren kleur |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Frequentie detecteren | 2,4 GHz en 5,8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Bereik | Tot 1 km |
| scherm | 3,5 inch touchscreen |
| Kleur | zilveren wit |
| Naam | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Jammerbereik | 23km |
| Pakket gewicht | 70 kg |
| Pakketgrootte | 94cm*94cm*144cm |
| Focus spectrum | 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Hoek | 360 ° |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
| Draagstand | Vastgesteld |
| Opsporingstarief | ≥99% |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| MAAT | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Jammerbereik | 1 km |
| Gewicht | 530g |
| Detectiebandbreedte | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |