| Frequentie | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Kleur | aluminiumzilver |
| naam | Polaris Hobit jr3 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 GHz tot 6 GHz |
| Bereik | 2 km |
| Levensduur van de batterij | 1h |
| Gewicht | 3 kg |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebereik | 10 km |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| naam | 10 km vaste FPV UAV-signaaldetector met richtingsfunctie en drone jamming |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
| Reactietijd | <5S |
| Alarmmodus | Dubbele geluids- en trillingsmodus |
| Richting Afstand vinden | 3-5 km |
| Frequentiebanden | 2.4 GHz en 5.8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Kleur | Chassis in zilveren kleur |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Naam | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Jammerbereik | 23km |
| Pakket gewicht | 70 kg |
| Pakketgrootte | 94cm*94cm*144cm |