| Frequentie detecteren | 2,4 GHz en 5,8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Bereik | Tot 1 km |
| scherm | 3,5 inch touchscreen |
| Kleur | zilveren wit |
| naam | Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Vervoermethode | Vastgesteld |
| fpv-verstoring | 300Mhz-6.2Ghz (kan aangepast worden) |
| Kracht | ≤200W |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Focus spectrum | 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Hoek | 360 ° |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
| Draagstand | Vastgesteld |
| Opsporingstarief | ≥99% |
| naam | Handheld UAV-detector en verstoring voor individuele gevechtsapparatuur |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| Stortingsbereik | 1-1.5 km |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Jammerband | 2.4GHz,5.8GHz,5.2 GHz,1.5 GHz,433 MHz,900 MHz |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Hoek | 360 ° |
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
| Gewicht | 530g |
| Werktemperatuur | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
| Gewicht | 530g |
| Kleur | Zwart |
| Identificatiemerk | DJI, Autel, Wifi Drone, enz. |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| Het blokkeren | Volledige band ondersteund |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| MAAT | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Jammerbereik | 1 km |
| Gewicht | 530g |
| Detectiebandbreedte | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |