| Bereik van de detector | 10 km |
|---|---|
| Detectiebanden | Volle banden FPV, RF detectie:433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz,DJI Drones ID,Drones Re |
| Jammerbands | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Stortingsbereik | 3 km |
| Het blokkeren Richting | 60 graden / 1 sector |
| Opsporingsfrequentie | 300 MHz ∼ 6,2 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 3 km |
| Locatie van de drone | Met RFD en Drone ID en Drone Remote ID functie |
| Simultane opsporing | 20 stuks |
| Werktijd | 3-4 uur |
| Naam | Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| Bereik | 5km |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Materiaal | Plastic |
| Weight | 8.5 kg |
| Opsporingsfrequentie | 300 MHz ∼ 6,2 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Positie van de drone | Drone ID & Drone Remote ID functie |
| Bewijs | IP65 |
| Werktijd | 3-4 uur |
| naam | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Type | Breedbandspektrumanalysator (radiofrequentiedetector) |
| naam | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| Richting van de drone | - Ja, dat klopt. |
| naam | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Fpv-banden | 300Mhz-6Ghz analoge singal |
| Type | Frequentiedetector met 6 sectoren verstoring |
| Bereik | 5 tot 10 km |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Foucs Spectrum | 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Opsporingstarief | ¢99% |
| Bereik van de detector | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Ontdekken | 300Ghz-6Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz, Drones Remote ID,Drones ID |
| Stortingsbereik | 2 km tot 3 km |
| Jammerbands | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,kan aangepa |
| Het blokkeren Richting | 60 graden / 1 sector |
| Model-NR. | Hobit V2 |
|---|---|
| Kanaal | 70 MHz - 6GHz |
| Frequentie ontvangen | 300 MHz-6.2GHz |
| Overdrachtssnelheid | ≥20Kbps |
| Detectiehoogte | ≤0 meter |