| naam | 2.4G 5.8G 5.2GHz frequentieband Handheld Drone Detector |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| Alarmmodus | Audiovisuele waarschuwingen |
| Hoek van werking | 360° |
| Materiaal | Titaniumlegering |
| Detectiebereik | 3-5 km |
|---|---|
| Positie van de drones | - Ja, dat klopt. |
| Ondersteuning van de jammer | - Ja, dat klopt. |
| Stortingsbereik | Op maat |
| Opsporingsfrequentie | 300Mhz-6.2Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Naam | Hoge draagbare drone-detector herkent FPV-dronesignalen en gaat verder met gebruiksvriendelijk ontwe |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 3-10 km |
| Schermgrootte | 7,5 duim |
| Detecteer frequentieband | 300M-6GHz |
| Batterij levensduur | ≥6H |
| naam | High Speed AI-gedreven DIl Decoding Drone Detector Modules kunnen worden geïntegreerd in het systeem |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Vluchtpad van de drone | steun |
| Reikwijdte detecteren | 5km |
| Hoek detecteren | 360° |
| naam | Drone detector met 360° detectie met passieve detectie technologie |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 10 km |
| Gewicht | 15 kg |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| API-interface | steun |
| Naam | 70 MHz-6000 MHz Draagbare Anti Drone Detector Licht Ontworpen voor Uav Fpv Richting Zoeken en DJI Dr |
|---|---|
| Informatie -inhoud | Gegevens |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Stroomverbruik | ≤100W |
| Detectiehoeveelheid (gelijktijdig) | ≥40 drones |
| naam | Vaste drone detector met 24/7 werking, hoge nauwkeurigheid ≤3° richtingsvinding en IP66 bescherming |
|---|---|
| zondpositie | 0°~360° ((Omni-directionele antenne) |
| Positionering van de verfristijd | ≤30s |
| GPU's | 384-kern NVIDIA |
| Drone-detectienummer | > 150 stuks |
| naam | Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz 6 GHz |
| FPV-band | 300Mhz-6.2Ghz analoog signaal van FPV-drones |
| Kleur | Zwart-wit |
| Gewicht | Matelbasis en plastic schild |
| naam | Polaris Hobit Station 10 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz 6 GHz |
| Grootte | Diameter 400 mm, hoogte 410 mm |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Gewicht | 8 kg |
| Grootte | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
|---|---|
| Opsporingsfrequentie | Focus op 900 MHz, 1.2 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Detectiebereik | 5 km (Er zullen verschillen zijn naargelang de omgeving en het vliegtuigmodel) |
| Locatie van de drone | Met Drone ID en Drone Remote ID functie |
| Werktijd | Ongeveer 4 uur (vervangbare batterij en externe voeding beschikbaar) |