| naam | Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Draagstand | Handvat |
| Afmeting | 80 mm*75 mm*265 mm |
| naam | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Materiaal | Matal |
| naam | Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Diameter 400, hoogte 380 |
| naam | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Banden | 70 MHz-6 GHz |
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Kleur | Militaire groen |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Bereik van de detector | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectiebanden | 300 GHz tot 6 GHz |
| Jammerbands | 6 banden, op maat |
| Stortingsbereik | 3 km |
| Positie van de drone | - Ja, dat klopt. |
| Model-NR. | Hobit V4 |
|---|---|
| Kanaal | 70 MHz - 6GHz |
| Frequentie ontvangen | 300 MHz-6.2GHz |
| Overdrachtssnelheid | ≥20Kbps |
| Detectiehoogte | ≤0 meter |
| naam | UAV-detector met 10 km afstand richtingsvinding mogelijkheid voor het detecteren van reguliere drone |
|---|---|
| Totale machtsconsumptie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Frequentiebereik | 70 MHz tot 6,2 GHz |
| Grootte van de hoofdhost | 170 mm × 85 mm × 55 mm |
| Detectieradius | 2000 m |
| Interferentiebanden | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| scherm | 3.5 inch |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Grootte | 300 × 260 × 140 mm |
| Interferentieradius | 1.5 km |
| naam | Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| Richting van de drone | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 8.97kg |
| naam | Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz 6 GHz |
| Bereik | 5 tot 10 km |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 530g |