| Bereik van de detector | 10 km |
|---|---|
| Detectiebanden | Volle banden FPV, RF detectie:433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz,DJI Drones ID,Drones Re |
| Jammerbands | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Stortingsbereik | 3 km |
| Het blokkeren Richting | 60 graden / 1 sector |
| Opsporingsfrequentie | 300 MHz ∼ 6,2 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 3 km |
| Locatie van de drone | Met RFD en Drone ID en Drone Remote ID functie |
| Simultane opsporing | 20 stuks |
| Werktijd | 3-4 uur |
| Detectiebereik | 3-5 km |
|---|---|
| Positie van de drones | - Ja, dat klopt. |
| Ondersteuning van de jammer | - Ja, dat klopt. |
| Stortingsbereik | Op maat |
| Opsporingsfrequentie | 300Mhz-6.2Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Bereik van de detector | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Ontdekken | 300Ghz-6Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz, Drones Remote ID,Drones ID |
| Stortingsbereik | 2 km tot 3 km |
| Jammerbands | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,kan aangepa |
| Het blokkeren Richting | 60 graden / 1 sector |
| Naam | Hoge draagbare drone-detector herkent FPV-dronesignalen en gaat verder met gebruiksvriendelijk ontwe |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 3-10 km |
| Schermgrootte | 7,5 duim |
| Detecteer frequentieband | 300M-6GHz |
| Batterij levensduur | ≥6H |
| naam | High Speed AI-gedreven DIl Decoding Drone Detector Modules kunnen worden geïntegreerd in het systeem |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Vluchtpad van de drone | steun |
| Reikwijdte detecteren | 5km |
| Hoek detecteren | 360° |
| naam | Vaste 6-10 Bands FPV Drone Jammer Met Met Drones Detector En Drone Alarm |
|---|---|
| Aantal Antennes | 6-10 (afhankelijk van de behoeften van de klant) |
| Stroomvoorziening | 24V 5A |
| Energieverbruik | 300 W |
| Gewicht | 20 kg |
| Detectiepercentage | ¥99,99 % |
|---|---|
| De laagste detectiehoogte | ≤0 meter |
| Maximaal aantal UAV | ≧150 stuks |
| Bandbreedte van het detectiespectrum | 70 MHz - 6GHz |
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz analoog signaal van FPV-drones |
| naam | Handheld drone detector met richtingzoekende functie kan FPV drones identificeren |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Levensduur van de batterij | ≥ 4 uur |
| Reactietijd | <5S |
| Opsporingsfrequentie | 300 MHz ∼ 6,2 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Positie van de drone | Drone ID & Drone Remote ID functie |
| Bewijs | IP65 |
| Werktijd | 3-4 uur |