| naam | Polaris Hobit S18 |
|---|---|
| GPS spoofing | - Ja, dat klopt. |
| Frequentieband | 70 MHz - 6 GHz, detectie focus op de 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
| FPV-drone | 300Mhz-6.2Ghz analoog signaal van FPV-drones |
| Bereik | 10 km |
| naam | Drone detector met 360° detectie met passieve detectie technologie |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 10 km |
| Gewicht | 15 kg |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| API-interface | steun |
| naam | Vaste Drone jammer Makkelijk te installeren Geschikt voor veldwerk |
|---|---|
| Stortingsbereik | 2 km |
| Koelsysteem | Ventilator en koelbak |
| Interferentievermogen | 900 MHz, 433 MHz; 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz; 5.2 GHz |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 50°C |
| naam | Drone detector met 10 km bereik richting vinden vermogen en 3 km zes sector richting jamming |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
| Stortingsbereik | 23km |
| Het blokkeren Richting | 6 Sector |
| Jammerbands | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Bereik | 5 tot 10 km |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Foucs Spectrum | 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Opsporingstarief | ¢99% |
| naam | UAV-detector met 10 km afstand richtingsvinding mogelijkheid voor het detecteren van reguliere drone |
|---|---|
| Totale machtsconsumptie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Frequentiebereik | 70 MHz tot 6,2 GHz |
| Grootte van de hoofdhost | 170 mm × 85 mm × 55 mm |
| Detectieradius | 2000 m |
| naam | Polaris Hobit P5s |
|---|---|
| Interferentiebanden | De meeste 2,4 GHz, 5,8 GHz drones |
| Kleur | blauw |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Naam | 70 MHz-6000 MHz Draagbare Anti Drone Detector Licht Ontworpen voor Uav Fpv Richting Zoeken en DJI Dr |
|---|---|
| Informatie -inhoud | Gegevens |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Stroomverbruik | ≤100W |
| Detectiehoeveelheid (gelijktijdig) | ≥40 drones |
| naam | UAV-detector met 10 km afstand richtingsvinding mogelijkheid voor het detecteren van reguliere drone |
|---|---|
| Detectieradius | 5km |
| Drones met maximale detectie | ≥ 120 stuks |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| Opsporingsfrequentie | 300M-6GHz |
| naam | Drone detector met frequentie spectrum monitoring technologie kan ondersteunen Data Logging |
|---|---|
| Detectieradius | 5km |
| Antennemateriaal | glasvezel |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| API-interface | steun |