| Frequentie | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Kleur | aluminiumzilver |
| naam | Polaris Hobit Station-11 |
|---|---|
| Bereik | 5 tot 10 km |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Geel |
| Ondersteuning van verstoring | - Ja, dat klopt. |
| naam | Polaris Hobit jr3 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 GHz tot 6 GHz |
| Bereik | 2 km |
| Levensduur van de batterij | 1h |
| Gewicht | 3 kg |
| Detectiebereik | ≥ 3 km (gerelateerd aan de omringende elektromagnetische omgeving, UAV-zendvermogen, enz.) |
|---|---|
| Voeding | Verwijderbare lithiumbatterie |
| Detectiefrequentieband | 70MHz ~ 6000MHz (detectiefrequentieband kan flexibel worden geconfigureerd) |
| Uithoudingsvermogen | ≥ 6 uur (enkele batterij) |
| MAAT | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| naam | 10 km vaste FPV UAV-signaaldetector met richtingsfunctie en drone jamming |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
| Reactietijd | <5S |
| Alarmmodus | Dubbele geluids- en trillingsmodus |
| Richting Afstand vinden | 3-5 km |
| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Gewicht | 18kg |
| Drone model bibliotheek | ≥400 |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Model-NR. | Hobit V3 |
|---|---|
| Kanaal | 70 MHz - 6GHz |
| Frequentie ontvangen | 300 MHz-6.2GHz |
| Overdrachtssnelheid | ≥20Kbps |
| Detectiehoogte | ≤0 meter |
| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebereik | 10 km |
| Detectiehoek | 360 ° |