| naam | Polaris Hobit N6r |
|---|---|
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Kleur | Wit |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| fpv-verstoring | Aanpasbaar van 300 MHz tot 6,2 GHz |
| Kracht | ≤200W |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Bereik | 1.5 km-3 km |
| Beeldresolutie | 640*512 |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | Kleur, B/W, optische misttransmissie |
| Afstand van detectie | ≥ 12 km |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Horizontale waaier | 0°~360° |
| Hoofddoel | voertuigen op lage hoogte |
|---|---|
| Communicatieprotocol | UDP |
| Radarband | 8 tot en met 12 GHz |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Externe afmetingen | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Interferentieband | 900 MHz,1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.85 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Kleur | Alle aluminiumlegeringen |
| naam | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| naam | Polaris Hobit Q1s |
|---|---|
| Frequenties | 700 MHz - 6 GHz |
| Opererend vervoerder | 4 dragers |
| Efficiënte waaier | 1.5-3 km. |
| Grootte | 500x340x200 mm |
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
|---|---|
| Stroomvoorziening en stroomverbruik | gemiddeld vermogen:40w/piekvermogen:60W |
| Grootte | 352 × 245 × 275 mm |
| Gewicht | ≤ 8 kg |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ +60 °C |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Gemiddelde Macht | 40 W |
|---|---|
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
| Gewicht | ≤ 8 kg |
| Grootte | 352 × 245 × 275 mm |
| Netwerkprotocol | IPv4, TCP/IP, UDP, enz. |