| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Kleur | Beige |
| Gewicht | 9 kg |
| Detectiebandbreedte | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| MAAT | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Jammerbereik | 1 km |
| Gewicht | 530g |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| naam | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Bereik | 23km |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Plastic |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| Het blokkeren | Volledige band ondersteund |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Hoek | 360 ° |
| Detecteringspercentage | ≥ 99,9% |
| Interferentiebandbreker | 900MGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Interferentiewaaier | 1-2 km |
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| fpv-verstoring | Aanpasbaar van 300 MHz tot 6,2 GHz |
| Kracht | ≤200W |
| dBm | 45 |
| J/C-ratio | 20:1 |