| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| naam | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Model-NR. | Hobit V3 |
|---|---|
| Kanaal | 70 MHz - 6GHz |
| Frequentie ontvangen | 300 MHz-6.2GHz |
| Overdrachtssnelheid | ≥20Kbps |
| Detectiehoogte | ≤0 meter |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| naam | Polaris Hobit P4 pro |
|---|---|
| Opsporingsband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Storing frequentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Bereik | Detectie: 1 km / verstoring:1.5 kg |
| Materiaal | Materiaal en kunststof |
| Naam | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Jammerbereik | 23km |
| Pakket gewicht | 70 kg |
| Pakketgrootte | 94cm*94cm*144cm |
| naam | Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| FPV-band | Kan aangepast worden |
| Grootte | Diameter 400, hoogte 380 |
| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 18 kg |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Opsporingshoogte | 0500m |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Hoek | 360 ° |
| Detecteringspercentage | ≥ 99,9% |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |