| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Opsporingstarief | ¥99,99 % |
| Stroom van het systeem | 220 V±10 V |
| Werktemperatuur | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Kleur | Wit |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Opsporingshoek | Omni-directionele zonder dode hoek |
| Locatie van de drone | tot 3km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Opsporingstarief | ¢ 99,9% |
| naam | Polaris Hobit AQ2 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHz-6MHz |
| Grootte | 500*500*680 mm |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| werkduur | ≥ 1 uur |
|---|---|
| Energieverbruik | ≤30W |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Interferentieradius | 12km |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Afstand van detectie | 2 km |
| Stroomvoorziening | 220V±10V |
| Verlichtingsbescherming | Beschikbaar |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Frequentieband | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Uiterlijk | Aluminiumlegering |
| Alarm | Stem+Vibratie |
| Grootte | 81 mm*78 mm*262 mm |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Polaris Hobit j1 |
|---|---|
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Aanpasbaar | Beschikbaar |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Grootte | 440 mm*300 mm*200 mm |
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebandbreedte | 70MHz-6GHz |
| Gelijktijdige UAV's | 150 stcs |