| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebandbreedte | 70MHz-6GHz |
| Gelijktijdige UAV's | 150 stcs |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| naam | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Frequentieband | 700 MHz-6 GHz |
| Alarm | Door het licht |
| Blokkerende banden | 9 banden |
| Materiaal | Matal |
| Frequentiebanden | 2.4 GHz en 5.8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Kleur | Chassis in zilveren kleur |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| naam | Polaris Hobit P3 pro |
|---|---|
| Storing frequentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Materiaal | Materiaal en kunststof |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
| naam | Polaris Hobit j2 |
|---|---|
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Levensduur van de batterij | 1h |
| Jammerband | 433 MHz, 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Detectiebanden | 300 MHz-6200 MHz |
|---|---|
| Afstand van detectie | ≥ 1 km |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤5° |
| Simultane opsporing | 10 STUKS |
| Werktijd | 6 uur |
| naam | Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Hoek detecteren | 360° |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Op maat |
| Hoog nauwkeurig | ≤5° |
| FPV -detectiebereik | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Jammerfrequentiebanden | 433 MHz, 900 MHz, 1.2 GHz, 1.4 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Detectiehoogte | 0-500m |
| Positieruimte | 2-10 km |