| Grootte | 500*680*380 mm |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Kracht | 200w |
| Stortingsbereik | 1,5 km |
| fpv-verstoring | 60Mhz-6Ghz ((aanpasbare frequentieband) |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectiehoek | 360 graden |
| Detecteringspercentage | ≥ 99,9% |
| Gemiddelde Macht | 40 W |
|---|---|
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
| Gewicht | ≤ 8 kg |
| Grootte | 352 × 245 × 275 mm |
| Netwerkprotocol | IPv4, TCP/IP, UDP, enz. |
| naam | Polaris Hobit Station 1 |
|---|---|
| Bereik | 10 km |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Kan zijn customzied |
| Ontdek wijze | Passiviteit |
| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Gewicht | 18kg |
| Drone model bibliotheek | ≥400 |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebereik | 10 km |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Kleur | Beige |
| Gewicht | 9 kg |
| naam | Polaris Hobit Station 13. |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Gewicht | 8 kg |