| Detectiebandbreedte | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Detectiefocus | 433Mhz, 900Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Gelijktijdige UAV's | ≥150 stcs |
| Laagste detectiehoogte | ≤0 meter |
| Detectiepercentage | ≥99,99% |
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Grootte | Radius 17 cm, hoogte 34 cm |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| naam | Polaris Hobit S2 plus |
|---|---|
| Banden | 2.4GHz en 5.8GHz |
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Kleur | Platina |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| naam | Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Bandbreedte van het detectiespectrum | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
| Vluchtverloop | Kan worden opgespoord |
| Precieze herkenning | - 400 verschillende UAV-modellen |
| Opsporingshoek | 360 graden |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz 6 GHz (aanpasbare opties:FPV, ADS-b) |
| Grootte | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Gewicht | 530 g |
| Identificeerbare UAV-modellen | ≥400 modellen (inclusief volledige DJI-series en grote merken) |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Grootte | 80 mm*75 mm*265 mm |
| STOORZENDERwaaier | 1 km |
| Kleur | Zwart-slipper |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enzovoort. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Frequentie detecteren | 2.4 GHz, 5.8 GHz, 5.2 GHz |
|---|---|
| Duur | 4 uur |
| Bereik | 1,5 km |
| Drone Richting vinden | steun |
| Werkende Methodes | Aanraakschermbesturing |
| Frequenties | 2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 0,53 Kg |
| Grootte | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| scherm | 3.5 |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |