| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 18 kg |
| Drone model bibliotheek | ≥400 |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| naam | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Model nr. | Hobbit S4 |
|---|---|
| Detectiespectrum | 70MHz-6GHz |
| Gewicht | 18kg |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Detectiebereik | 10 km |
| Detectiebereik | 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHz-6 GHz |
| Stortingsbereik | 3 km |
| Storing frequentie | 433MHz, 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.1-5.2GHz, 5.8GHz |
| Simultane UAV's | ≥150 stuks |
| Frequentieband | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Uiterlijk | Aluminiumlegering |
| Grootte | 80 mm*75 mm*263 mm |
| Alarm | Stem en trillingen |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Polaris Hobit N2's |
|---|---|
| Frequentiebanden | 2.4GHz en 5.8GHz |
| scherm | 3.5" |
| Kleur | Goud |
| Grootte | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| naam | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz - 6 GHz (aanpasbare opties: 300 MHz - 6,2 GHz analoog signaal voor FPV) |
| FPV-drone | Aanpasbaar |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Identificeerbare UAV-modellen | ≥400 modellen (inclusief volledige DJI-series en grote merken) |
| naam | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| Sensor | Spectrumanalysator |
| naam | Polaris Hobit e1 |
|---|---|
| Kleur | Geelachtig |
| Frequenties | 70 MHZ - 6 GHz |
| Verpersoonlijking | Kan worden aangepast met 1Ghz -1.4Ghz & 5.1Ghz - 5.9Ghz FPV Bands |
| Beschermingsgraad | IP 65 |