| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| naam | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Hoek | 360 ° |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| naam | Polaris Hobit Station 12. |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Energieverbruik | 80W |
| naam | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| naam | Polaris Hobit N6r |
|---|---|
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Kleur | Wit |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Interferentieradius | 1,5 km |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Detectiebandbreedte | Aanpasbaar vanaf 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Detectiebereik | 360 ° |
| Stabiliteit | Voorschot |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Interferentieband | 900 MHz,1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.85 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Kleur | Alle aluminiumlegeringen |
| Interferentieband | 900 MHz,1.5 GHz、 2.4 GHz en 5.8 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Bereik | ≤ 3 km |
| Kleur | Rozengoud |
| Beeldresolutie | 640*512 |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | Kleur, B/W, optische misttransmissie |
| Afstand van detectie | ≥ 12 km |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Horizontale waaier | 0°~360° |