| Hoofddoel | voertuigen op lage hoogte |
|---|---|
| Communicatieprotocol | UDP |
| Radarband | 8 tot en met 12 GHz |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Externe afmetingen | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Detectiebandbreedte | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Opsporingstarief | ¢ 99,9% |
| Defensieve inmenging | 2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5" |
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Interferentieradius | 12km |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Polaris Hobit Station-11 |
|---|---|
| Bereik | 5 tot 10 km |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Geel |
| Ondersteuning van verstoring | - Ja, dat klopt. |
| Gefocuste modus | Automatisch/handmatig |
|---|---|
| Stroomvoorziening en stroomverbruik | gemiddeld vermogen:40w/piekvermogen:60W |
| Grootte | 352 × 245 × 275 mm |
| Gewicht | ≤ 8 kg |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ +60 °C |
| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Detectiebereik | ≥ 3 km (gerelateerd aan de omringende elektromagnetische omgeving, UAV-zendvermogen, enz.) |
|---|---|
| Voeding | Verwijderbare lithiumbatterie |
| Detectiefrequentieband | 70MHz ~ 6000MHz (detectiefrequentieband kan flexibel worden geconfigureerd) |
| Uithoudingsvermogen | ≥ 6 uur (enkele batterij) |
| MAAT | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| naam | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Detectiebereik | 1-1.5 km |
| Materiaal | Metalen |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Technologie | Frequentiebanddetectie |
| Gewicht | 18 kg |