| naam | Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| Sensor | Breedbandspectrumanalysator; Directional Antenna Array; ADS-B ontvanger |
| naam | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Type | Breedbandspektrumanalysator (radiofrequentiedetector) |
| naam | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Materiaal | Matal |
| naam | Polaris Hobit Jammer3 |
|---|---|
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| fpv-verstoring | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
| Kracht | ≤200W |
| Bereik | 2 km |
| naam | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Fpv-banden | 300Mhz-6Ghz analoge singal |
| Type | Frequentiedetector met 6 sectoren verstoring |
| naam | Polaris Hobit j1 |
|---|---|
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Aanpasbaar | Beschikbaar |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Grootte | 440 mm*300 mm*200 mm |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| STOORZENDERwaaier | 1 km |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Defensieve inmenging | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Efficiënte waaier | 1.5-3 km. |
|---|---|
| De macht van de signaaltransmissie | ≤ 10 MW |
| Operatiebanden | GPS L1, GLONASS L1 |
| Valse emissies | ≤ -36 dBm; ≤ -30 dBm |
| Stroomvoorziening | 220V AC |
| Interferentiebanden | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Interferentieradius | 1-2 km |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Gewicht | 3.5 kg |
| naam | Polaris Hobit N2's |
|---|---|
| Frequentiebanden | 2.4GHz en 5.8GHz |
| scherm | 3.5" |
| Kleur | Goud |
| Grootte | 81 mm × 75 mm × 265 mm |