| naam | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| Sensor | Spectrumanalysator |
| naam | Polaris Hobit P2 |
|---|---|
| Frequentieband | 800 MHz, 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Kracht | 200w |
| Bereik | 2 km |
| Materiaal | 50x30x40 cm |
| naam | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| fpv-verstoring | 300Mhz-6.2Ghz (kan aangepast worden) |
| Kracht | ≤200W |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Beschermingsgraad | ¢ IP65 |
| Bereik van de detector | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectiebanden | 300 GHz tot 6 GHz |
| Jammerbands | 6 banden, op maat |
| Stortingsbereik | 3 km |
| Positie van de drone | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Frequentie detecteren | 2.4 GHz, 5.8 GHz, 5.2 GHz |
|---|---|
| Duur | 4 uur |
| Bereik | 1,5 km |
| Drone Richting vinden | steun |
| Werkende Methodes | Aanraakschermbesturing |
| naam | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Frequentieband | 700 MHz-6 GHz |
| Alarm | Door het licht |
| Blokkerende banden | 9 banden |
| Materiaal | Matal |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Richting vinden | steun |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Jamming Range | 3 km |
| FPV-detectiebanden | 300 MHz-6.2GHz |
| UAV Detection Bands | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Max Drones Geïdentificeerd | ≥ 150 PCS |