| naam | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| LAG | ≤ 2 s |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Plastic schild, metalen basis |
| naam | Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| FPV-band | Kan aangepast worden |
| Grootte | Diameter 400, hoogte 380 |
| naam | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 500 g |
| Blokkerende banden | 433Mhz, 900Mhz, 1,2Ghz,1.4 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Stortingsbereik | 3 km |
| Gewicht | 25 kg |
| Grootte | 501*678*380 mm |
| Kleur | zilver |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| naam | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| FPV | - Ja, dat klopt. |
| ADS-B | - Ja, dat klopt. |
| Sensor | Breedbandspectrum Analyzer Directional Antenna Array |
| Detectiebereik | 10 km |
|---|---|
| Detectiespectrum | 70 MHz - 6GHz |
| FPV -detectie | 300 MHz-6.2GHz |
| Gewicht | 18kg |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Detectiebandbreedte | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Detectiefocus | 433Mhz, 900Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Gelijktijdige UAV's | ≥150 stcs |
| Laagste detectiehoogte | ≤0 meter |
| Detectiepercentage | ≥99,99% |
| Model nr. | Hobbit S1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 18 kg |
| Jammer frequentieband | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Opsporingshoogte | 0500m |
| Model nr. | Hobit SP1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 25kg |
| Storing frequentie | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| STOORZENDERwaaier | 3 km |