| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Detectiebandbreedte | Aanpasbaar vanaf 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Detectorradius | 1 tot 10 km |
| Stabiliteit | Voorschot |
| Kleur | Goud |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| naam | Polaris Hobit P1s |
|---|---|
| Interferentiebanden | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Kleur | Alle aluminium zilver |
| Energieverbruik | ≤30W |
| naam | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| naam | Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| Frequentieband | 700 MHz-6 GHz |
| Hoek | 360° |
| Blokkerende banden | 9 banden |
| Materiaal | Matal |
| Werktemperatuur | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Enkele verpakkingsgrootte | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Detectiebanden | 9,84–15 GHz |
| Werken | 24 uur per dag, 7 dagen per week. |
| Bedrijfsomstandigheden | IMSI |
|---|---|
| Werkende band | 4G&5G |
| Toepasselijke netwerken | 4G, 5G-NSA, 5G-SA |
| Volume van de apparatuur | 242 mm*190 mm*66 mm |
| Detectiebereik | Tot 300 meters |
| Defensieve inmenging | 2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5" |
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Interferentieradius | 12km |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |