| naam | Hobit D13 |
|---|---|
| Bandbreedte van het detectiespectrum | Op maat |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Identificeer bereik | LightBridgel, LightBridge2, Ocusync, WIFI en WIFI-variantenprotocollen, Zigbee, enz. |
| Hoek detecteren | geen gaten in de dekking |
| Frequentie detecteren | 2,4 GHz en 5,8 GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Bereik | Tot 1 km |
| scherm | 3,5 inch touchscreen |
| Kleur | zilveren wit |
| Frequentieband ontvangen | 2.4G/5.8GHz |
|---|---|
| Detectieafstand | 500m-15 km |
| Gegevenshernieuwingssnelheid | ≥60 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Stroomvoorziening | 5 tot en met 36 V |
| naam | Vaste 6-10 Bands FPV Drone Jammer Met Met Drones Detector En Drone Alarm |
|---|---|
| Aantal Antennes | 6-10 (afhankelijk van de behoeften van de klant) |
| Stroomvoorziening | 24V 5A |
| Energieverbruik | 300 W |
| Gewicht | 20 kg |
| naam | Drone detector met 10 km bereik richting vinden vermogen en 3 km zes sector richting jamming |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
| Stortingsbereik | 23km |
| Het blokkeren Richting | 6 Sector |
| Jammerbands | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| naam | Handheld drone detector met richtingzoekende functie kan FPV drones identificeren |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Levensduur van de batterij | ≥ 4 uur |
| Reactietijd | <5S |
| naam | Drone detector met frequentie spectrum monitoring technologie kan ondersteunen Data Logging |
|---|---|
| Detectieradius | 5km |
| Antennemateriaal | glasvezel |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| API-interface | steun |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Richting vinden | steun |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| naam | Handheld UAV-detector en verstoring voor individuele gevechtsapparatuur |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| Stortingsbereik | 1-1.5 km |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Jammerband | 2.4GHz,5.8GHz,5.2 GHz,1.5 GHz,433 MHz,900 MHz |