| Focus spectrum | 433 MHz,868 MHz,915 MHz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
|---|---|
| Hoek | 360 ° |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
| Draagstand | Vastgesteld |
| Opsporingstarief | ≥99% |
| Detectiefrequentie | 300 MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Jamming frequentie | 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Jammerbereik | 3 km |
| Afmetingen | 510x510x710mm |
| Grootte | 300 mm*260 mm*140 mm |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | 12km |
| STOORZENDERwaaier | 1 km |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Defensieve inmenging | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| naam | Polaris Hobit AS-1 |
|---|---|
| Frequentieband | 30 MHz-6 GHz |
| Materiaal | Matelbasis, plastic schild |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Diameter 390 mm, hoogte 400 mm |
| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Kleur | Beige |
| Gewicht | 9 kg |
| naam | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Bereik | 23km |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Plastic |
| Detectiebandbreedte | Aanpasbaar vanaf 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Detectorradius | 1 tot 10 km |
| Stabiliteit | Voorschot |
| Kleur | Goud |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| Het blokkeren | Volledige band ondersteund |