| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Naam | Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| Defensieve inmenging | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Bereik | 3 km |
| Materiaal | kunststof |
| naam | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Bereik | 3 km |
| Frequentieband | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Richting vinden | steun |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| naam | UAV-detector met 10 km afstand richtingsvinding mogelijkheid voor het detecteren van reguliere drone |
|---|---|
| Detectieradius | 5km |
| Drones met maximale detectie | ≥ 120 stuks |
| Voorzien van een netwerkwijze | LAN/WAN |
| Opsporingsfrequentie | 300M-6GHz |
| naam | Draagbare Fpv-signaaldetector met 3 km bereik Koffer met volledige banden Detector kan de richting v |
|---|---|
| Detectiebanden | 900 MHz, 1.2 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Detectie Qty | ≥ 20 drones |
| Grootte | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
| Werktijd | 4 uur |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| naam | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| UAV Detection Bands | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Stortingsbereik | ≥ 2 km |
| Frequentiebanden | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Frequentiebereik | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectorradius | 1 tot 10 km |
| Identificatienummer van UAV | 150 stuks |
| Detectiehoek | 360 ° |