| naam | Polaris Hobit Station 5. |
|---|---|
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| systeem | Ingebouwd systeem |
| Het blokkeren | Volledige band ondersteund |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| Model nr. | Hobit SP1 |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Gewicht | 25kg |
| Storing frequentie | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| STOORZENDERwaaier | 3 km |
| Interferentiebanden | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Interferentieradius | 1-2 km |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Frequentie | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Afstand van detectie | 2 km |
| Stroomvoorziening | 220V ± 10V |
| Bliksembescherming | Beschikbaar |
| Werktemperatuur | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| naam | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Defensieve inmenging | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Gemakkelijkheid | Lichte afmetingen |
| Handvat | Beschikbaar |
| Kleur | Witte goud |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectiebereik | 5 km |
| Kleur | Groen |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHz-6MHz |
| Grootte | 500*500*680 mm |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |