| naam | Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| Richting van de drone | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 8.97kg |
| naam | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Grootte | Diameter 390 mm, hoogte 400 mm |
| naam | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Identificatie van drones | - Ja, dat klopt. |
| Richting van de drone | - Ja, dat klopt. |
| naam | Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Frequentieband | 6 kanaal, GPS, BDS, GLONASS, Galileo BDS B1I、GPS L1 C/A、GPS L2、GPS L5、GLONASS L1、GALILEO E1 |
| Bereik | tot 3km |
| Materiaal | Plastic |
| Energieverbruik | 20W |
| naam | Polaris Hobit j1 |
|---|---|
| Frequentie | 900Mhz, 2,4Ghz, 5,8Ghz, 1,5Ghz ((GNSS) |
| Bereik | 1-1.5 km |
| Batterijcapaciteit | 201Wh |
| Bliksembescherming | Beschikbaar |
| naam | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Hoek detecteren | 360° |
| Stortingsbereik | 23km |
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Kleur | Grijs |
| naam | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Banden | 70 MHz-6 GHz |
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Kleur | Militaire groen |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| naam | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Banden | 70 MHz-6 GHz |
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Kleur | Militaire groen |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Bandbreedte van het detectiespectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| De laagste detectiehoogte | ≤ 0 meter |
| Vervoermethode | op een voertuig gemonteerd |
| Detectiebereik | 5km |
| Hoek | 360 ° |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |