| naam | Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| Interferentievermogen | 900 MHz, 433 MHz; 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz; 5.2 GHz |
| Stortingsbereik | 2 km |
| Koelsysteem | Ventilator en koelbak |
| Operatietemperatuur | - 20 °C tot + 50 °C |
| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 5 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Opstarttijd bij inschakelen | 40s |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| naam | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Hoek | 360 ° |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| naam | Polaris Hobit Station 12. |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Energieverbruik | 80W |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Grootte | 80 mm*75 mm*265 mm |
| STOORZENDERwaaier | 1 km |
| Kleur | Zwart-slipper |
| Detectiebandbreedte | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | Tot 10 km |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Opsporingshoek | 360 ° |
| Het blokkeren macht | Verstelbaar |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Afstand van detectie | 2 km |
| Stroomvoorziening | 220V±10V |
| Verlichtingsbescherming | Beschikbaar |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 5 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Opstarttijd bij inschakelen | 40s |