| dBm | 45 |
|---|---|
| Kracht | ≤200W |
| J/C-ratio | 20:1 |
| Bereik | 1,5 km |
| fpv-verstoring | 300Mhz-6.2Ghz (kan aangepast worden) |
| Blokkerende banden | 433Mhz, 900Mhz, 1,2Ghz,1.4 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Stortingsbereik | 1.5 km |
| Gewicht | 25 kg |
| Grootte | 501*678*380 mm |
| Kleur | Wit |
| naam | Polaris Hobit S2 plus |
|---|---|
| Banden | 2.4GHz en 5.8GHz |
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Kleur | Platina |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHz-6MHz |
| Grootte | 500*500*680 mm |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Banden detecteren | 300 MHz tot en met 6 GHz |
|---|---|
| Gemakkelijkheid | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | Tot 10 km |
| Kleur | Beige |
| Gewicht | 9 kg |
| Frequenties | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 4 uur |
| Grootte | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Gewicht | 530g |
| Kleur | Zwart-slipper |
| Interferentiebanden | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| scherm | 3.5 inch |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Grootte | 300 × 260 × 140 mm |
| Interferentieradius | 1.5 km |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km |
| Aanpasbaar | Beschikbaar |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Stroomvoorziening | 220V±10V |
| Stortingsbereik | 12km |
|---|---|
| Aantal kanalen | 6 |
| Type antenne | directioneel |
| Werktemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Controlemethode | aanraakscherm |
| Drone -detectiefrequenties | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| FPV detecteren frequenties | 300 MHz-6.2GHz |
| Jammerfrequenties | 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Jammerbereik | 1,5 km |
| Detectiebereik | 2 km |