| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 3 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Opstarttijd bij inschakelen | 40s |
| Detectiebereik | 5 tot 10 km |
|---|---|
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Detectie spectrum | 70 MHZ - 6 GHz |
| Technologie | Frequentiebanddetectie |
| Gewicht | 18 kg |
| Frequentiebanden | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| werkduur | ≥ 1 uur |
|---|---|
| Energieverbruik | ≤30W |
| Internationale bescherming | IP55 |
| Interferentieradius | 12km |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Frequenties | 2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 0,53 Kg |
| Grootte | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| scherm | 3.5 |
| naam | Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| naam | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Detectiebandwicht | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2 GHz,50,8 GHz |
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Aanpassing | 360 ° |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Frequentieband | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Uiterlijk | Aluminiumlegering |
| Grootte | 80 mm*75 mm*263 mm |
| Alarm | Stem en trillingen |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
| naam | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Defensieve inmenging | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Gemakkelijkheid | Lichte afmetingen |
| Handvat | Beschikbaar |
| Kleur | Witte goud |
| naam | Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Hoek detecteren | 360° |
| Frequentieband | 70 MHz-6 GHz |
| Kleur | Op maat |
| Hoog nauwkeurig | ≤5° |