| naam | Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Bandbreedte van het detectiespectrum | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2 GHz,5.8 GHz |
| Vluchtverloop | Kan worden opgespoord |
| Precieze herkenning | - 400 verschillende UAV-modellen |
| Opsporingshoek | 360 graden |
| Interferentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| werkduur | ≥ 1 uur |
| Energieverbruik | ≤30W |
| Interferentieradius | 1,5 km |
| Afmeting | 300 mm*260 mm*140 mm |
| naam | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz-6 GHz |
| Type | Radiofrequentiedetector |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Detectiebandbreedte | Aanpasbaar vanaf 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Locatie van de drone | Binnen 3 km |
| Detectiebereik | 360 ° |
| Stabiliteit | Voorschot |
| Opsporingstarief | ≥ 99,9% |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Duurzaam geval of doos |
|---|---|
| Levertijd | In 7 -14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, enz. |
| Levering vermogen | 50 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Reikwijdte detecteren | 5 tot 10 km |
|---|---|
| Detectie spectrum | 70 MHz-6MHz |
| Grootte | 500*500*680 mm |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| FPV-detectie | 300 MHz-6,2 GHz |
| Frequenties | 70 MHz-6 GHz |
|---|---|
| Afstand van detectie | 2 km |
| Stroomvoorziening | 220V±10V |
| Verlichtingsbescherming | Beschikbaar |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| naam | Polaris Hobit M2 |
|---|---|
| Werkende band | 4G en 5G |
| Starttijd | 40 jaar; |
| Volume van de apparatuur | 242 mm*190 mm*66 mm |
| Detectiebereik | ≤ 300 meter |
| Werktemperatuur | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Enkele verpakkingsgrootte | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Afstand voor nachtdetectie | ≥5km |
| Detectiebanden | 9,84–15 GHz |
| Werken | 24 uur per dag, 7 dagen per week. |