| naam | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Frequentieband | 300 MHz - 6 GHz (aanpasbare opties: 300 MHz - 6,2 GHz analoog signaal voor FPV) |
| FPV-drone | Aanpasbaar |
| Materiaal | Matel en plastiek |
| Identificeerbare UAV-modellen | ≥400 modellen (inclusief volledige DJI-series en grote merken) |
| naam | Polaris Hobit P4 pro |
|---|---|
| Opsporingsband | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
| Storing frequentieband | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Bereik | Detectie: 1 km / verstoring:1.5 kg |
| Materiaal | Materiaal en kunststof |
| Frequentiebandbreedte | 2.4GHz en 5.8GHz |
|---|---|
| Productontwerp | Draagbaar |
| Reikwijdte detecteren | 3 km |
| Gewicht | 530g |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectiebereik | 5 km |
| Kleur | Groen |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Frequentieband ontvangen | 2.4G/5.8GHz |
|---|---|
| Detectieafstand | 500m-15 km |
| Gegevenshernieuwingssnelheid | ≥60 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Stroomvoorziening | 5 tot en met 36 V |
| Spoofer-frequentieband | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maximaal zendvermogen van de GPS-spoofer | ≥ 10 dBm |
| Gps-spooferbereik | ≥ 5 km |
| Gps-spoofer Vermogensaanpassingsbereik | 80db |
| Opstarttijd bij inschakelen | 40s |
| Grootte | 500*680*380 mm |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Kracht | 200w |
| Stortingsbereik | 1,5 km |
| fpv-verstoring | 60Mhz-6Ghz ((aanpasbare frequentieband) |
| Detectiebandbreedte | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Detectiebereik | 10 km |
| Stroomvoorziening | 220 V±10 V |
| Werktemperatuur | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Stoorzenderfrequentie | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| fpv-verstoring | Aanpasbaar van 300 MHz tot 6,2 GHz |
| Kracht | ≤200W |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Bereik | 1.5 km - 3 km |
| naam | Polaris Hobit e1 |
|---|---|
| Kleur | Geelachtig |
| Frequenties | 70 MHZ - 6 GHz |
| Verpersoonlijking | Kan worden aangepast met 1Ghz -1.4Ghz & 5.1Ghz - 5.9Ghz FPV Bands |
| Beschermingsgraad | IP 65 |